Blog Page Title

Burun Estetiği

burun ameliyatı

Bazı insanlar burunlarının görüntüsünden rahatsız olur, bazıları da daha rahat nefes almak için ameliyat olarak bu soruna çare bulur. Plastik cerrahide burun estetiği ameliyatı yaklaşık olarak 1,5 saat sürüyor.

Burnun yüzün orta hattında, hiçbir şekilde hatayı saklama şansı olmayan bir organdır. Burun, sadece estetik olarak değil, görüntü anlamında, fonksiyonel anlamda da çok önemli bir organ. Sırf estetik bir kaygı ile yaptığınızda ve burun içinde hava almayı bozduğunuzda hasta gene memnun olmuyor. Bu yüzden sadece estetik olarak ele almamak lazım, burun estetiği burun içerisine hem burun dışına iyi yapmak lazım. Hasta görüntüsü düzelse de fonksiyon yetersiz olursa bu işten mutsuz olmaktadır. O yüzden burun ameliyatı bir bütündür ve fonksiyonun önemli bir parçasıdır.” dedi.

Burun estetiği fiyatları hakkında detaylı bilgi için uzman doktorlar ile görüşüp fiyat alabilirsiniz. İstanbul’da bu konuda uzman bir çok doktor bulunmaktadır. 2018 yılında trend haline gelen burun ameliyatı burun içerisinde hava yollarını tıkayan bir sorun varsa müdahale edilip dış burun çatısı düzeltilelerek giderilebilir.. Burun ameliyatındaki ödemlerin çözülmesi 3 ay, 6 ay kadar sürer, ama 15-20 gün sonra dışarıdan belli olmayacak hale gelmektedir.

burun estetigi burun estetigi burun estetigi burun estetigi burun estetigi